Pásové píly na kov

Pásové píly BOMAR

Al Serie

Kotúčové píly na hliník s jednoduchým a bezpečným ovládaním a vynikajúcim rezným výkonom.

Pulldown

Ručné pásové píly na kov. U týchto zariadení sú možné uhlové rezy 90° a úhlové rezy plynule až do 60°. Prítlak do rezu prebieha ručne ťahaním za ručnú vodiacu páku.

EasyCut

EasyCut 275.230 DG je pásová píla určená pre univerzálne použitie na montážiach a v dieľňach

Ergonomic

Flexibilita u úhlových rezoch.

Plno automatické pásové píly s dvojitým úhlovým rezom s rozsahom uhlov 45° vľavo a 60° vpravo. Dĺžka posuvu 1500 mm v spojením s čo najvyššou rychlosťou posuvu ponúka doposiaľ nedosiahnuteľnú produktivitu a flexibilitu.

Workline

Vďaka jednoduchému a komfortnému ovládaniu sú píly Workline ideálnym a cenovo výhodným riešením pre Vaše požiadavky na delenie materiálu

Proline

Poloautomaty a Automaty pre ľubovolné použitie

Automatické píly série Proline sú určené pro nekompromisné použitie vo výrobe. Stroje Proline vynikajú dobrým rezným výkonom a jednoduchou obsluhou vďaka plnohodnotnému CNC ovládániu a riadiacému systému Visual Dialog.

Individual Serie

Vysoký výkon pri kompaktnom prevedení

Vďaka modernej technike, jednoduchému ovládaniu a malým priestorovým nárokom je strojná píla ideálnym riešením pre každú výrobnú prevádzku. Plynulé nastavenie úhlov a viacnásobný zdvih umožňuje rezanie dĺžok do 6500 mm rozširujú oblasť použitia týchto univerzálnych kompaktných automatov.

Transverse

Automatické a poloautomatické pásové píly na kov

Vysoko výkonné poloautomaty s dvojitým uhlovým rezom a obsáhlym vybavením, vynikajúcim rezným výkonom a veľkým rezným rozsahom. Vysoko výkonné pokosové automaty s NC ovládaním a vysokou presnosťou rezu pre plný materiál, trubky a profily.

Extend

Flexibilita bez kompromisov

Séria týchto veľkých strojov, založená na neobvyklom konštrukčnom riešení pomocou modulov, umožňuje individuálne riešenie problémov pre každý požiadavok.

SV 330 DGH

Vertikálny hydraulický poloautomat s dvojitým obojstranným uhlovaním do 60°.

Odjehlovacie stroje

Pásové brúsky

Špeciálne zariadenie