Pásové píly na kov

Pásové píly na kov DIRNI

V súčasnej dobe je na trhu mnoho výrobcov a dodávateľov kovoobrábacích a deliacich strojov. Kúpu pásovej píly treba chápať ako dlhodobú investíciu a tak k nej aj pristupovať. My sme preto v našej ponuke stavili na  overenú kvalitu, dlhoročné skúsenosti výrobcov a zároveň primerané ceny.

Bonusom sú komplexné služby, počnúc dovozom a inštaláciou píly, zaškolením, až po záručný a pozáručný servis, dodávku náhradných dielov a doplnkov a technickú podporu v prípade akéhokoľvek problému.

V našej ponuke nájdete pásové píly na kov od českých výrobcov BOMAR a PILOUS.

BOMAR, spol. s r.o. je stredne veľká firma so sídlom v Brne. Firma BOMAR bola založená v roku 1993, kedy začínala so 6 zamestnancami na ploche 120 m2. Vo výrobnom programe bol iba jediný model pásovej píly – STG 200. Vďaka veľkému záujmu po cenovo dostupných a vysoko kvalitných pásových pílach, sme mohli výrazne rozšíriť škálu našich produktov. V ďaľších rokoch firma ďalej expandovala vďaka neustálemu vývoju, zlepšovaniu kvality a rozširovaniu siete našich predajcov v Európe, Ázii a Amerike.

Firma PILOUS-TMJ s.r.o. vznikla spojením obchodných aktivít firiem PILOUS-pásové píly, spol.s r.o. a TM Jesenice servis, spol.s r.o., dvoch významných výrobcov pásových píl. Firma PILOUS-pásové píly, vznikla v roku 1994 a v tom istom roku uviedla na trh prvý model pásovej píly na kov. Od tohto obdodia prešla firma rychlým vývojom a výsledkom je široká škála vyrábaných typov od malých ručních strojov až po priemyselné CNC automaty. Približne 80% produkcie je exportovaná do cca 40 krajín a to predevšetkým na trh západnej a východnej Európy, ale i do Ameriky, Ázie a Afriky.